1. Przeżywamy 14 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Od godziny 17.00  dodatkowa adoracja, o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo. Najświętszym Sakramentem.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    w czwartek św. Jana z Dukli, prezbitera
  3. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.
  4. Spowiedź święta 15 minut przed Mszą św. w niedzielę, w poniedziałek i w sobotę rano oraz pół godziny przed wieczorną Eucharystią w tygodniu. Przed rozpoczęciem Mszy św. ksiądz będzie opuszczał konfesjonał dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.
  5. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego pogrzeb można kontaktować się telefonicznie.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  7. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwróciło się do naszej parafii z prośbą o oddawanie krwi w czasie wakacji. Osoby chętne mogą się zgłaszać we Wrocławiu na ul. Czerwonego Krzyża 5 (Boczna ul. Bujwida).
  8. Rozpoczął się kolejny etap prac związany z rozbudową kościoła. W pierwszym etapie położony zostanie chodnik, który umożliwi wchodzenie do świątyni głównym wejściem. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszego kościoła osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich W NIEDZIELI przeczytamy o nowym ordynariuszu diecezji legnickiej Biskupie Andrzeju Siemieniewskim. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł o siostrach elżbietankach, które zginęły z rąk żołnierzy Armii Czerwonej. Papież Franciszek uznał męczeństwo siostry Paschalis i jej dziewięciu towarzyszek, których beatyfikacja odbędzie się we Wrocławiu. Jest także nasze archidiecezjalne czasopismo NOWE ŻYCIE.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku wakacyjnego. Skautkom z 4 Wrocławskiej Drużyny Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza życzymy owocnego przeżycia obozu w miejscowości Koniec Świata. Pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz niedzielnej i świątecznej Eucharystii podczas urlopów i wakacji.