1. Przeżywamy 34 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończącą Rok Liturgiczny w Kościele Katolickim.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na spłatę kolejnej, już ostatniej raty, w kwocie 36 tys. zł. za wykonanie chodnika wokół naszej świątyni. Msza św. w intencji Ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 23 listopada o godzinie 18.00. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary.
  3. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane w naszej parafii po każdej Mszy św. przez Parafialny Zespół Caritas. Świece te zapalimy na naszych wigilijnych stołach. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i naszego parafialnego zespołu. Cena dużej świecy to 16 zł a małej 7zł.
  4. Na Modlitwę Uwielbienia z indywidualną modlitwą wstawienniczą oraz towarzyszeniem muzycznym naszego Chóru Parafialnego zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszej świątyni.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w poniedziałek św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.
    w środę śś. Męczenników wietnamskich Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. wieczornej do godziny 21.00, która może być dobrą okazją do podziękowania za Boże łaski w mijającym Roku Liturgicznym. Na rozważanie Ewangelii wg św. Marka z komentarzem zapraszamy o godzinie 19.30.
  7. Adwent rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
  8. Parafialny Zespół Caritas przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje jak co roku akcję pomocy osobom potrzebującym z naszej parafii. W przyszłą niedzielę na choince w kościele zawieszone zostaną papierowe bombki z informacją, jakiej konkretnej pomocy możemy udzielić. Bombki należy wziąć ze sobą a zakupione produkty przynieść w następną niedzielę. Przed świętami paczki zostaną przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Zachęcamy do zaangażowania się w tę akcję charytatywną.
  9. Zbiórka do puszek na pomoc migrantom w odpowiedzi na Apel Przewodniczącego Episkopatu Polski Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem.
  10. Zachęcamy do udziału w konferencji z okazji 25. rocznicy śmierci Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza pt. Miłości trzeba się uczyć… – Miłość w małżeństwie i rodzinie w nauczaniu w dniach 27-28 listopada w Auli PWT we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim.
  11. Zachęcamy do pogłębiania swojej religijnej wiedzy czytając GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ, które przygotują nas na pełniejsze przeżywanie Adwentu jako czasu oczekiwania na przyjście Jezusa.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i na cały nadchodzący tydzień kończący rok liturgiczny.