1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Jest to niedziela adoracyjna. Po każdej Eucharystii modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracja również od godziny 17.00, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek Najświętszego Imienia Jezus.
  3. Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej parafii będziemy przeżywać w środę 5 stycznia. Prosimy Wspólnotę Żywego Różańca i inne grupy o włączenie się w Adorację przez cały dzień. Rozpoczęcie po porannej Mszy św. a błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem przed wieczorną Eucharystią. Po wieczornej Eucharystii Adoracja Uwielbienia do godziny 20.00.
  4. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli obchodzimy w czwartek. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. święcimy kadzidło i kredę. Wspólne śpiewanie kolęd 15 min przed każdą Eucharystią. Na Mszy św. o godzinie 18.00 śpiew będzie prowadzić Chór Parafialny a po wieczornej Eucharystii zapraszamy na koncert i do wspólnego kolędowania.
  5. Wrocławski Orszak Trzech Króli przejdzie w tym roku ulicami naszego miasta. Orszak wyruszy 6 stycznia o godz. 12.00 sprzed Kościoła Uniwersyteckiego a zakończy się w Rynku.
  6. W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. W tym dniu nie będzie wieczornej Adoracji.
  7. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 8 stycznia. Zapraszamy już na wspólną modlitwę różańcową o godzinie 8.30, Msza św. o godzinie 9.00 i zmiana tajemnic po Eucharystii.
  8. Wizyta duszpasterska w naszej parafii, zgodnie z informacjami zawartymi w parafialnym czasopiśmie przekazanym parafianom, będzie odbywać się w dwóch etapach. Od 3 do 22 stycznia na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy modlić się za wiernych zamieszkujących poszczególne ulice naszej Parafii. Wizyta duszpasterska w domach rozpocznie się 14 lutego. Prosimy aby Parafianie, którzy chcą aby ksiądz odwiedził ich z wizytą duszpasterską do 16 stycznia wrzucili wypełniony formularz zaproszenia do skarbony ustawionej przy Ołtarzu. W najbliższym tygodniu Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: Szczegółowy plan całej modlitwy jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na parafialnej stronie internetowej oraz na facebook’u. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu czy modlitwy w czasie Mszy św. można złożyć ofiarę na kolejne etapy rozbudowy świątyni.
  9. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii systematycznie dostępne są tygodniki NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY; miesięczniki TĘCZA i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci oraz MIŁUJCIE SIĘ dla młodzieży.
  10. Życzymy pięknego przeżycia pierwszej niedzieli Roku Pańskiego 2022 naszym Parafianom i wszystkim Gościom.