1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy możemy śpiewać do 2 lutego. W naszej parafialnej wspólnocie witamy i za posługę dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Msze Święte w ramach wizyty kolędowej trwa w naszej parafii od 3 stycznia. Codziennie spotykamy się na Mszy św. o godzinie 18.00 sprawowanej w intencji mieszkańców konkretnych ulic, zakończonej specjalnym błogosławieństwem. Planowana wizyta duszpasterska w domach na zaproszenia po uprzedniej informacji telefonicznej rozpocznie się 14 lutego. Prosimy aby Parafianie, którzy chcą aby ksiądz odwiedził ich z wizytą duszpasterską do 16 stycznia wrzucili wypełniony formularz zaproszenia do skarbony ustawionej przy Ołtarzu. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu czy modlitwy w czasie Mszy św. można złożyć ofiarę na kolejne prace przy naszej świątyni. Chcemy w bieżącym roku między innymi: pomalować chór; dobudować boczną kruchtę; zakupić nowe boczne drzwi; uporządkować tereny zielone wokół kościoła i w miarę możliwości wykonać inne prace. W najbliższym tygodniu Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Szczegółowy plan również jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na parafialnej stronie internetowej oraz na facebook’u. 
  3. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. O godzinie 19.30 rozważanie fragmentu Ewangelii wg św. Marka.
  4. Księga intencji jest przygotowana na cały rok 2022. Możemy rezerwować terminy Mszy św.  po każdej Eucharystii w zakrystii.
  5. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W NIEDZIELI znajdziemy nowe dodatki tematyczne: o wierze, o cudach, o zdrowiu i o problemach codzienności. GOŚĆ NIEDZIELNY każdego miesiąca będzie dołączał płytę z superprodukcją Biblii audio. W obecnym numerze znajduje się pudełko do przechowywania płyt CD. Jest również do nabycia nasze czasopismo archidiecezjalne NOWE ŻYCIE.
  6. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy odkrywania w dniu dzisiejszym daru Chrztu Świętego. Szczególnie w Niedzielę Chrztu Pańskiego pamiętajmy o naszych rodzicach, chrzestnych i kapłanach, którzy udzielili nam tego sakramentu.
  7. Na przełomie roku z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Mieczysław Majchrzak (71 lat), † Remigiusz Cezary Sokołowski (74 lat), † Aniela Jołda (95 lat), † Marianna Baraniak (95 lat), † Maria Kajda (87 lat), † Janina Helena Frendak (76 lat), † Bożena Maria Jędrzejewska (78 lat), † Marek Edward Kowalski (55 lat), † Irena Steblik (83 lat). Polećmy zmarłych parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…