1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W Kościele Katolickim obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.   Czy  dzisiaj  czytaliście  i rozważaliście Biblię, w której zapisane jest Słowo samego Boga?
  2. Na Modlitwę Uwielbienia z indywidualną modlitwą wstawienniczą oraz towarzyszeniem muzycznym naszego Chóru Parafialnego zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszej świątyni.
  3. Zakończyliśmy Msze św. w czasie, których modliliśmy się za naszych Parafian mieszkających przy poszczególnych ulicach. Dziękujemy za to szczególne modlitewne spotkanie oraz złożone przy tej okazji ofiary na rzecz naszej parafii. Rozpoczęliśmy już odwiedziny Parafian, którzy przekazali zaproszenia. W najbliższym czasie będziemy tę wizytę duszpasterską w domach kontynuować po uprzednim umówieniu się telefonicznym z tymi, którzy zadeklarowali chęć spotkania i błogosławieństwa rodziny i mieszkania. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu można złożyć ofiarę na kolejne prace przy naszej świątyni. Chcemy w bieżącym roku między innymi: pomalować chór; dobudować boczną kruchtę; zakupić nowe boczne drzwi; zrobić łącznik między naszym chodnikiem a ulicą Kętrzyńską; uporządkować tereny zielone wokół kościoła i w miarę możliwości wykonać inne prace.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    we wtorek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
    w piątek Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  5. W najbliższy piątek o godz. 10.00 ks. Jan uda się do chorych, których odwiedza co miesiąc w posłudze sakramentalnej.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. O godzinie 19.30 rozważanie fragmentu Ewangelii wg św. Marka.
  7. Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu będzie czynna tylko we wtorek od godz. 16.30 do 17.30 ze względu na wizytę duszpasterską.
  8. W przyszła niedzielę po Mszach św. będzie można wesprzeć ofiarą do puszek zakony kontemplacyjne Archidiecezji Wrocławskiej, które modlą się za nas w swoich klasztorach.
  9. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w naszej parafii tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.