1. Przeżywamy 6 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Koperty na ofiarę na dalsze prace w naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na dalsze prace w naszej parafii. Rozpoczęliśmy przygotowanie do malowania chóru. Mamy nadzieję, że uda się również w najbliższym czasie pomalować sufit oraz usprawnić system wentylacyjny.
  3. Dobiegają końca odwiedziny Parafian, którzy przekazali zaproszenia i wyrazili wolę spotkania z kapłanem i błogosławieństwa swojego domu i rodziny. Przy okazji wizyty duszpasterskiej zostały złożone ofiary. Będą one przeznaczone na rozpoczęte prace wewnątrz kościoła.
  4. Spotkanie synodalne odbędzie się w czwartek o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy również wszystkie osoby zainteresowane oraz członków grup parafialnych.
  5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. O godzinie 19.30 rozważanie fragmentu Ewangelii wg św. Marka.
  6. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy w niedzielę 20 lutego po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
  7. Księga intencji jest przygotowana na cały rok 2022. Możemy rezerwować terminy Mszy św. w różnych intencjach po każdej Eucharystii w zakrystii.
  8. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w naszej parafii tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY, w którym znajdziemy płytę z Biblią Audio zawierającą Księgi Kapłańską, Liczb oraz Powtórzonego Prawa. Jest także nasze archidiecezjalne czasopismo Nowe Życie, którego tematem jest sprawiedliwość społeczna.
  9. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i na cały nadchodzący tydzień. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.