1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Niech słowa Jezu, Ufam Tobie! towarzyszą każdemu i każdej z nas w tym szczególnym czasie.
  2. Konsekracja biskupia ks. Macieja Małygi odbędzie się dzisiaj o godzinie 15.00 w Archikatedrze Wrocławskiej. Nowego biskupa pomocniczego Archidiecezji Wrocławskiej polecamy modlitwom Parafian.
  3. O godzinie 15.00 zapraszamy do świątyni na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. Modlitwę Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą pod hasłem Wybawca mój żyje! W każdym czasie Jemu ufaj narodzie! będziemy przeżywali dzisiaj po wieczornej Eucharystii w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbienia Chrystusa Zmartwychwstałego.
  5. Dzieci rocznicowe wraz z rodzicami zapraszamy na próbę w poniedziałek 25 kwietnia na godz. 19.00 do naszej świątyni.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 19.15 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  8. Zapraszamy na Szkołę Modlitwy prowadzoną przez ks. Artura, która rozpocznie się 11 maja i potrwa do 15 czerwca. Spotkania ogólne będą się odbywać raz w tygodniu w środy po wieczornej Mszy św. Chętne osoby mogą zapisywać się przez kontakt telefoniczny i internetowy (nr telefonu oraz adres mailowy podane są na plakatach przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej) oraz w zakrystii. Zapisane osoby dostaną zeszyt uczestnika i będą włączone do grupy formacyjnej.
  9. Parafialne pielgrzymki samolotem w tym roku zaplanowane są do Medjugorie (20-27 czerwca) oraz do Ziemi Świętej (23-30 września). Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii do 8 maja u Pana Bogusia. O programach pielgrzymek można przeczytać na naszej stronie internetowej, na facebooku oraz na tablicach ogłoszeń przed kościołem.
  10. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w naszej parafii tygodniki katolickie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ, które wprowadzą nas w klimat Orędzia o Bożym Miłosierdziu.
  11. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni, chorym i starszym życzymy odkrywania Orędzia Bożego Miłosierdzia. Wszystkich starszych, chorych i cierpiących zapewniamy szczególnie dzisiaj o naszej modlitwie.
  12. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia polecamy modlitwom parafialnej wspólnoty naszych zmarłych oraz tych, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności: Janina Kamińska (96 lat); Katarzyna Cincio – Gajewska (49 lat); Kazimierz Konca (96 lat); Tadeusz Żurek (72 lata); Emilia Preś (93 lata); Wiesława Preś (73 lata);  Stanisława Iskrzycka (94 lata); Roman Kwiek (66 lat); Zdzisław Ciupa (62 lata); Wanda Winiarska – Jankowska (88 lat). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…