1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocną. Za wygłoszone Słowo Boże i pomoc dziękujemy ks. Mirosławowi Malińskiemu z Duszpasterstwa Akademickiego Maciejówka.
  2. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  3. Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej przeżywamy dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 11.00.
  4. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na kolejne etapy prac.
    Przed kilku laty rozpoczęliśmy dzieło rozbudowy naszej świątyni.
    Jak możecie zauważyć wiele prac zostało już zakończonych m.in.: dobudowaliśmy dodatkowe pomieszczenia w tylnej części kościoła; wykonaliśmy toaletę; pokój dla matki z dzieckiem; pomieszczenie na spowiedź; otynkowaliśmy i ociepliliśmy dobudowane części; wykonaliśmy chodniki wokół kościoła; zamontowaliśmy nowe bramy wjazdowe i inne mniejsze prace. W bieżącym roku wykonaliśmy łącznik między ulicą Kętrzyńską a naszym chodnikiem; zamówiliśmy lampy zewnętrzne oraz przeszkolone drzwi boczne; posadziliśmy 35 świerków i ponad 50 krzewów.
    Dziękujemy za życzliwość, wsparcie i pomoc w tych wszystkich pracach.
    Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona we wtorek 17 maja o godzinie 18.00
  5. Zapraszamy na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Uwielbiaj, duszo moja, sławę Pana mego… dzisiaj po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w poniedziałek św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika
    w sobotę św. Jana Nepomucena prezbitera i męczennika
  7. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godz. 19.15 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  8. 31. rocznicę święceń kapłańskich obchodzi 18 maja ks. Artur Ćwirta pomagający w naszej parafii. Polecamy tego kapłana modlitwom Parafian.
  9. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po nabożeństwie majowym do godziny 21.00.
  10. Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii szczególnie polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Razem z rodzicami dziękujemy za dzieci, które obchodzą I Rocznicę Komunii Świętej.