1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną
  2. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie kandydatów na ministrantów.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  5. Z okazji Dnia Matki zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za nasze kochane mamy.
  6. Spotkanie organizacyjne z okazji procesji Bożego Ciała odbędzie się w czwartek po nabożeństwie majowym w salce ks. Zygmunta JAROSZKA.
  7. Rocznice święceń kapłańskich obchodzą w najbliższym czasie księża posługujący w naszej parafii: ks. Jan 25 maja – 31. rocznicę, a ks. Maciej 30 maja – 13. rocznicę. Prosimy o modlitwę w intencji naszych kapłanów.
  8. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po nabożeństwie majowym do godziny 21.00.
  9. Zapraszamy na Majowy Wieczór Tumski poświęcony pamięci Józefa Wybickiego w związku 200. rocznicą jego śmierci i 95. rocznicą ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego Polskim Hymnem Narodowym. Wydarzenie odbędzie się 29 maja (niedziela) o godzinie 18.00 w kościele Św. Krzyża na Ostrowie Tumskim.
  10. Beatyfikacja męczenniczek Siostry Marii Paschalis i IX Towarzyszek ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety odbędzie się w niedzielę 11 czerwca w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu. Uroczystości będzie przewodniczył specjalny wysłannik Papieża Franciszka. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy na Muzyczne Uwielbienie Boga Ojca za dar tej beatyfikacji z modlitwą o uzdrowienie pod hasłem: Wierne Miłości. Modlitwę poprowadzą ks. Teodor Sawielewicz z Teobańkologią oraz Jakub Tomalak w towarzystwie chóru Abba Pater i Agnieszki Cudzich. Darmowe bilety będzie można odebrać w zakrystii po Mszach św.
  11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii szczególnie polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.