1. Przeżywamy 7 Niedzielę Wielkanocną – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  2. Diakon Cyryl odbywający w naszej parafii praktykę przyjął wczoraj święcenia prezbiteratu w Archikatedrze Wrocławskiej a dzisiaj odprawia Mszę św. prymicyjną w swojej rodzinnej parafii. Ks. Cyryl przyjedzie do nas na swoje Prymicje w ostatnią niedzielę czerwca (26 czerwca) na wszystkie Msze św. Pamiętajmy o naszym praktykancie w swoich modlitwach.
  3. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 a w tygodniu do wtorku włącznie po wieczornej Eucharystii.
  4. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od wtorku przez cały czerwiec w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godzinie 17.30.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  6. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na „Godzinę Świętą” czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 23.00 do godz. 24.00.
  7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie do godziny 21.00.
  8. Chorych i starszych Parafian ks. Jan odwiedzi z posługą sakramentalną w pierwszy piątek miesiąca a ks. Maciej w sobotę.
  9. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.15 rozważanie fatimskie, o 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca. Następnie spotkanie członków Żywego Różańca w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  10. Na czuwanie w Wigilię przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w naszej parafii zapraszamy w przyszłą sobotę (4 czerwca). Modlitwę rozpocznie Adoracja Najświętszego Sakramentu o godzinie 20.00, następnie nauka o 7 darach Ducha Świętego, świadectwo, modlitwa wstawiennicza oraz uroczysta Eucharystia.
  11. Beatyfikacja męczenniczek Siostry Marii Paschalis i IX Towarzyszek ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godzinie 11.00 w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu. Uroczystości będzie przewodniczył specjalny wysłannik Papieża Franciszka. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy na  Muzyczne Uwielbienie Boga Ojca za dar tej beatyfikacji z modlitwą o uzdrowienie pod hasłem: Wierne Miłości 11 czerwca o 18.30 w Hali Stulecia . Modlitwę poprowadzą ks. Teodor Sawielewicz z Teobańkologią oraz Jakub Tomalak w towarzystwie chóru Abba Pater i Agnieszki Cudzich. Darmowe bilety osoby, które się zapisały będą mogły odebrać w przyszłą niedzielę w zakrystii po Mszach św.
  12. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii szczególnie polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELĘ. Jest także MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla najmłodszych.
  13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego
    na cały nadchodzący tydzień.