1. Przeżywamy 26 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Taca w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na Katolickie Radio Rodzina.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    we wtorek – św. Wincentego a Paulo, prezbitera,
    w środę – św. Wacława, męczennika,
    w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
    w piątek – św. Hieronima prezbitera i doktora Kościoła.
  3. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  4. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy już w najbliższą sobotę przed Mszą św. poranną. W najbliższą niedzielę jako pierwszą miesiąca-adoracyjną będziemy rozważali jedną tajemnicę różańca na każdej Mszy św. Różaniec w niedzielę o godz. 17.00.
  5. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.15 rozważanie fatimskie, o 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2023. Intencje można zamawiać po każdej Eucharystii w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Zachęcamy do rezerwowania Mszy św. już teraz ze względu na dłuższe oczekiwanie w późniejszym czasie.
  7. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego przed kościołem po każdej Mszy św. można oddać swój głos na projekty numer 28 i 30 związane z terenem znajdującym się w pobliżu naszej parafii, który dotyczy rewitalizacji historycznego ogrodu pomiędzy ulicami Toruńską, Brucknera, a Krzywoustego. Członkowie Akcji Katolickiej będą pełnić dyżury dzisiaj oraz 2 i 9 października. Niezbędne jest podanie numeru PESEL i posiadanie telefonu komórkowego, na który zostanie przesłane hasło potwierdzające oddanie głosu. Ze względu na zasady głosowania, aby inwestycja została zrealizowana niezbędne jest uzyskanie ponad 3000 głosów, dlatego prosimy o zagłosowanie i zachęcenie do tego wszystkich mieszkańców Wrocławia. Szczegóły są na plakatach i ulotkach.
  8. Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze zaplanowana jest na 13 października (czwartek). Jedziemy z osobami ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Koszt to 80 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Młodzież z klas 8 i starszą, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku 2023 zapraszamy w niedzielę 9 października na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w kościele z ks. Maciejem.
  10. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.