1. Przeżywamy 28 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały październik w tygodniu po wieczornej Eucharystii, a w niedziele o 17.00. Dodatkowy różaniec dla dzieci w czwartki o godz. 17.30.
  3. Młodzież z klas 8 i starszą, która pragnie przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii w przyszłym roku 2023 zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w kościele z ks. Maciejem.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w środę bł. Jana Beyzyma, prezbitera;
    w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;
    w sobotę św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  5. Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem I ślubuję Ci… wyruszy dzisiaj sprzed kościoła św. Elżbiety (kościół garnizonowy) około godziny 13.00. Marsz przejdzie przez Rynek na Ostrów Tumski. Kto może niech dołączy do marszu wraz z rodziną i zaprosi swoich przyjaciół czy znajomych, żeby zamanifestować jak ważna jest Rodzina i obrona najsłabszych.
  6. Na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie modlitwa różańcowa z procesją wokół kościoła. Zakończenie i błogosławieństwo przy figurze Matki Bożej przed kościołem
  7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. i różańcu  do godziny 21.00.
  8. Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Grobu Świętej Jadwigi w Trzebnicy pod hasłem Idziemy razem! wyruszy spod Archikatedry Wrocławskiej w najbliższą sobotę o godzinie 6.00. Tak jak w ubiegłych latach grupa z naszej parafii wyruszy sprzed naszego kościoła o godzinie 6.30 i dołączy do jednej z grup pielgrzymkowych przy Moście Trzebnickim. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o godzinie 16.30 przy Bazylice Trzebnickiej. Lista dla osób, które chciałyby wyruszyć z naszej parafii znajduje się w zakrystii.
  9. 22 Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę. Tradycyjnie wspominając św. Jana Pawła II będziemy mogli wesprzeć stypendia dla ubogiej, a zdolnej polskiej młodzieży. Zbiórka po Mszach św. przed kościołem.
  10. Zapraszamy na program słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego przygotowany przez Chórzystów i Parafian w przyszłą niedzielę (16 października) po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
  11. Osoby chore, niepełnosprawne i ich rodziny oraz przyjaciół zapraszamy w sobotę 22 października o godzinie 15.00 do naszego kościoła, aby wspólnie się spotkać, pomodlić, porozmawiać i pośpiewać.
  12. Zapraszamy na Osiedlowy Rajd Rowerowy, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 14.15. Początek i koniec przy naszym kościele.
  13. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego przed kościołem po każdej Mszy św. można oddać swój głos na projekty numer 28 i 30 związane z terenem znajdującym się w pobliżu naszej parafii, który dotyczy rewitalizacji historycznego ogrodu pomiędzy ulicami Toruńską, Brucknera, a Krzywoustego. Członkowie Akcji Katolickiej będą pełnić dzisiaj dyżury po każdej Mszy św. przed kościołem.
  14. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W dodatku do NIEDZIELI BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ znajdziemy artykuł o Nicku Vujcicu, który choć przyszedł na świat bez rąk i nóg, nie stanowi to dla niego przeszkody, aby żyć w radości i dziękczynieniu Bogu. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o fenomenie rosnącej popularności ks. Jana Kaczkowskiego w artykule pt. Ludzki Ksiądz.
  15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w różańcowym miesiącu październiku.