1. Przeżywamy 29 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W Archidiecezji Wrocławskiej obchodzimy Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki Dolnego Śląska i dnia wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II. Za pomoc duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
    2. Obchodzimy 22 Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. Tradycyjnie wspominając św. Jana Pawła II możemy po Mszach św. przed kościołem wesprzeć ofiarą do puszek stypendia dla ubogiej, a zdolnej polskiej młodzieży. W tym roku pomoc dotyczy także młodzieży z Ukrainy dotkniętej wojną.
    3. Na program słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego przygotowany przez Chórzystów i Parafian zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
    4. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszego kościoła osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na opłacenie zamówionych już drzwi wejściowych. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek (18 października) o godzinie 18.00.
    5. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały październik w tygodniu po wieczornej Eucharystii, a w niedziele o 17.00. Dodatkowy różaniec dla dzieci w czwartki o godz. 17.30.
    6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
      w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
      we wtorek św. Łukasza, Ewangelista-patron lekarzy,
      w czwartek św. Jana Kantego, prezbitera,
      w sobotę św. Jana Pawła II, papieża.
    7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godziny 21.00.
    8. Osoby chore, niepełnosprawne i ich rodziny oraz przyjaciół zapraszamy w sobotę 22 października w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II o godzinie 15.00 do naszego kościoła, aby wspólnie się spotkać, pomodlić, porozmawiać i pośpiewać.
    9. Na Modlitwę Uwielbienia, pod hasłem Jesteśmy Twymi Dziećmi. Moja ojcowska miłość leczy twoje najgłębsze rany i wydobywa z ciebie całe piękno Bożego stworzenia, zapraszamy w październiku w przyszłą niedzielę po wieczornej Eucharystii do naszej świątyni.
    10. Dziękujemy Pani Janinie Sobocie ze Wspólnoty Żywego Różańca za pięknie wykonane ręcznie i ofiarowane do kościoła obrusy na kredensję i stoliki.
    11. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie. Do domów naszych Parafian zostaną rozniesione kartki wypominkowe z planem. Osoby, które chciałyby wcześniej przygotować kartki wypominkowe będą mogły je wziąć z miejsca gdzie znajdują się czasopisma. Plan modlitwy wypominkowej zamieszczony jest w gablotach przed kościołem, NA STRONIE INTERNETOWEJ oraz na facebook’u.
    12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, dzięki którym możemy pogłębić naszą wiarę i religijną wiedzę.
    13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy szczególnie opieki św. Jadwigi Śląskiej, patronki naszej Archidiecezji.