1. Przeżywamy 30 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny, w którym w naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjonarzach pracujących w różnych krajach świata.
  2. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Jesteśmy Twymi Dziećmi. Moja ojcowska miłość leczy twoje najgłębsze rany i wydobywa z ciebie całe piękno Bożego stworzenia zapraszamy dzisiaj po wieczornej Eucharystii do naszej świątyni.
  3. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy w tygodniu po wieczornej Eucharystii, a w niedziele o 17.00. Dodatkowy różaniec dla dzieci w czwartki o godz. 17.30.
  4. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na opłacenie zamówionych już bocznych drzwi wejściowych.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godziny 21.00.
  7. Zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych 31 października (poniedziałek) dzieci i młodzież w przebraniu świętego czy błogosławionego. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie bal w salkach.
  8. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie. Do domów naszych Parafian zostały rozniesione kartki wypominkowe z planem. Osoby, do których z różnych powodów kartki nie dotarły mogą je wziąć z miejsca gdzie znajdują się czasopisma. Wypełnione kartki wypominkowe prosimy wrzucić na tacę. Plan modlitwy wypominkowej zamieszczony jest w gablotach przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u.
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na misje święte w krajach, w których pracują polscy misjonarze.
  10. Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godzinie 9.30; 11.00 i 12.30 harcerki ze Stowarzyszenia Harcerskiego Zawisza zorganizują kiermasz ciast. Zebrane fundusze pomogą zakupić potrzebne rzeczy na przyszłoroczny obóz.
  11. W ramach zbiórki do puszek w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy w naszej parafii i przekazaliśmy na konto 2530,97 zł. Bóg zapłać!
  12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich W dodatku do NIEDZIELI BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ przeczytamy o Sławomirze Sikorze, który nawrócił się w więzieniu a jego życie napisało scenariusz filmu Dług. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy dodatek ze spisem nagrań kolekcji Biblia Audio.
  13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Miłosierdzia na cały nadchodzący tydzień.