1. Przeżywamy 31 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy jeszcze dzisiaj i jutro o 17.00. Poniedziałkowe nabożeństwo w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych wprowadzi nas przed Najświętszym Sakramentem w przeżywanie tego szczególnego dnia.
  3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Misje Święte w krajach, w których pracują polscy misjonarze.
  4. Harcerki ze Stowarzyszenia Harcerskiego Zawisza organizują kiermasz ciast dzisiaj po Mszach św. o godzinie 9.30; 11.00 i 12.30. Zebrane fundusze pomogą zakupić potrzebne rzeczy na przyszłoroczny obóz.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek św. Karola Boromeusza, biskupa.
  6. Zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych 31 października (poniedziałek) dzieci i młodzież w przebraniu świętego czy błogosławionego. Jeżeli ktoś nie będzie miał pomysłu to niech założy aureolę świętego. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a następnie bal w salkach, podczas którego skacząc i tańcząc będziemy podróżować statkiem, samolotem, łodzią i na skrzydłach orłów odwiedzając świętych. W specjalnej fotobudce będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Szczegóły na plakatach przed kościołem, na stronie internetowej i na facebook’u.
  7. Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w tym roku we wtorek 1 listopada, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  8. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny przeżywamy w środę 2 listopada. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00. Od 1 listopada do północy 2 listopada można uzyskać jeden raz odpust zupełny za zmarłych pod następującymi warunkami: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., należy wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu oraz pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.
  9. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie. W tygodniu modlitwa wypominkowa po Eucharystii wieczornej, a w sobotę i niedzielę o 17.00. Plan zamieszczony jest w gablotach przed kościołem, na naszej stronie internetowej oraz na facebook’u.
  10. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której będziemy modlić się za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu zapraszamy również na „Godzinę Świętą” od godz. 23.00 do godz. 24.00.
  11. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Ks. Jan w tym dniu uda się do domów chorych i starszych, a ks. Maciej w sobotę. Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie wypominkowym do godziny 21.00.
  12. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.00 rozważanie fatimskie, o 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  13. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego nie udało się przekroczyć progu, dzięki któremu projekty mogłyby być przyjęte do realizacji mimo połączenia kilku z różnych lokalizacji. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swoje głosy na projekty nr 28 i 30.
  14. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w niedzielę 6 listopada na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  15. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 6 listopada po wieczornej Eucharystii.
  16. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich W dodatku do NIEDZIELI BLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ znajdziemy artykuł o wizji czyśćca według świętych, którzy go widzieli. W NIEDZIELI przeczytamy o postaciach wyniesionych na ołtarze, które inspirują nas najbardziej i dlaczego?
  17. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego przeżycia niedzieli i Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych.