1. Przeżywamy 32 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Jest to pierwsza niedziela miesiąca dlatego po każdej Eucharystii modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj po wieczornej Eucharystii.
  3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    – w środę – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    – w czwartek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
    – w piątek – św. Marcina z Tours, biskupa;
    – w sobotę – św. Jozafata, biskupa i męczennika
  5. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych. Dzisiaj modlitwa wypominkowa o godzinie 17.00, a w poniedziałek i wtorek po Eucharystii wieczornej. Plan zamieszczony jest w gablotach przed kościołem, na naszej stronie internetowej oraz na facebook’u.
  6. 11 listopada (piątek) w święto odzyskania przez Polskę niepodległości będziemy modlić się za naszą ojczyznę w czasie Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. wieczornej do godziny 21.00.
  8. Na Koncert Patriotyczny oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych wraz z Chórem Parafialnym i Scholą zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Eucharystii.
  9. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszego kościoła osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę 20 listopada będą w całości przeznaczone na opłacenie zamówionych już drzwi wejściowych.
  10. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą rozprowadzane w naszej parafii po każdej Mszy św. przez Parafialny Zespół Caritas od niedzieli 13 listopada. Świece te zapalimy na naszych wigilijnych stołach. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i naszego parafialnego zespołu. Cena dużej świecy to 20 zł, a małej 10 zł.
  11. Przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego gościmy w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Opowiedzą nam o misjach i swoim w nich udziale. Będzie można wesprzeć podejmowane przez nich dzieła.
  12. Na Wieczór Maryjny przygotowany przez Zespół Laudate Dominum ze Smolca zapraszamy do naszej świątyni po Sumie Odpustowej, która będzie odprawiona w liturgiczne święto Matki Bożej Miłosierdzia 16 listopada (środa) o godz. 18.00.
  13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI dzięki którym możemy pogłębić naszą wiarę i religijną wiedzę.
  14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego przeżycia dzisiejszej niedzieli i Święta Niepodległości.