1. Przeżywamy 7 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Środę Popielcową przeżywamy w najbliższym tygodniu. Rozpoczyna ona Wielki Post czyli okres Czterdziestodniowego Przygotowania do Świąt Paschalnych Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. W tym dniu wszystkich wiernych, którzy ukończyli 14. rok życia, aż do śmierci obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Natomiast wiernych w wieku od ukończenia 18. roku życia do rozpoczęcia 60. roku życia obowiązuje dodatkowo post, polegający na powstrzymaniu się od spożywania mięsa oraz ograniczeniu się do spożycia jednego posiłku do syta i dwóch niepełnych. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godzinie 8.00, 16.30, 18.00 i 19.30.
  3. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii jest zaplanowana w piątek 3 marca.
  4. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 16 – 19 marca (czwartek – niedziela). Poprowadzi je ks. Teodor Sawielewicz z internetowej Teobańkologii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które pomogą nas wprowadzić w czas Wielkiego Postu.
  7. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i czas ferii zimowych.