1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na zakup i wykonanie oświetlenia awaryjnego; przebudowę hydrantu oraz wykonanie wentylacji.
  3. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony szczególnie Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odbywać się będą w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o 17.30. W środę 3 maja będziemy modlić się Litanią Loretańską po każdej Eucharystii przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, dlatego w tym dniu nie będzie majówki o godzinie 17.30.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

we wtorek św. Anastazego, biskupa i doktora Kościoła
w czwartek św. Floriana, męczennika, Patrona strażaków
w sobotę Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

1. W środę, 3. maja obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msze święte sprawowane będą według porządku niedzielnego. W tym dniu obchodzimy również 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Na każdej Eucharystii będziemy ponawiali Akt oddania Polski w macierzyńską niewolę Maryi Matki Kościoła, a po każdej Mszy św. będziemy śpiewali Hymn Boże Coś Polskę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie i wszystkich rodakach, prosząc o zgodę, pomyślność i wierność wartościom wyznawanym przez naszych przodków.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na „Godzinę Świętą” czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
  3. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
    od godziny 17.30. W tym dniu ks. Jan uda się do chorych, a ks. Maciej w sobotę. Po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  4. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.00 rozważanie fatimskie, o 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę 7 maja na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  6. Dzień Caritas Archidiecezji Wrocławskiej będziemy przeżywali w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Gościć będziemy ks. Dyrektora Dariusza Amrogowicza oraz rzecznika prasowego Pawła Trawkę.
  7. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI,
    które pomogą nam pogłębiać naszą wiarę.

Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy pięknego przeżycia niedzieli i odpoczynku na majówce.