1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocną. W naszej parafii jest to Dzień Caritas Archidiecezji Wrocławskiej. Za posługę Słowa dziękujemy ks. Dyrektorowi Dariuszowi Amrogowiczowi
    wraz ze współpracownikiem oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pracę Parafialnego Zespołu Caritas.
  2. Dk. Michałowi Plonie dziękujemy za posługę duszpasterską w naszej parafii. W najbliższym tygodniu kończy praktykę diakońską. Prosimy o modlitwę w jego intencji o dobre przygotowanie do święceń prezbiteratu, które odbędą się w Archikatedrze Wrocławskiej 27 maja o godzinie 10.00.
  3. Na nabożeństwo majowe zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  4. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  6. Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii w tym roku odbywać się będzie w dwóch grupach. W najbliższą sobotę oraz niedzielę do tego sakramentu przystąpią dzieci w czasie Mszach św. o godzinie 11.00. Wszystkich Parafian prosimy o przyjście w niedziele 14 maja (I Komunia) i 21 maja (Rocznica Pierwszej Komunii) na inną godzinę.
  7. W przyszłą niedzielę dodatkowe Msze święte będą odprawione o godz. 15.00 dla Skautek Europy wracających z Harców Majowych oraz o 16.30 dla dzieci, które przyjęły dzień wcześniej I Komunię świętą.
  8. W najbliższy piątek oraz w następnym tygodniu nie będzie wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu ze względu na porządki oraz przygotowanie świątyni przez rodziców do Pierwszej Komunii Świętej i Rocznicy.
  9. Na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę 13 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową oraz procesją wokół kościoła.
  10. Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się 21 maja na Mszy św. o godz. 11.00. W najbliższy czwartek 11 maja na godzinę 19.00 do naszej świątyni zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzieci rocznicowe wraz z Rodzicami.
  11. Dzień formacyjny pt: Bliżej Eucharystii odbędzie się w sobotę 20 maja. W programie konferencje: Eucharystia życiem Jezusa Chrystusa oraz znaczenie gestów podczas Mszy św. Zapraszamy.
  12. Na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w naszej parafii zapraszamy 4 czerwca na Mszy św. o godz. 9.30. Uroczystości będzie przewodniczył bp Maciej Małyga.
  13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które pomogą nam na nowo odkryć ważną rolę Maryi w miesiącu maju.
  14. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy pięknego przeżywania Maryjnego miesiąca maja oraz odkrywania potrzeby zaangażowania charytatywnego.