1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną. Za pomoc duszpasterską dziękujemy ks. Rektorowi i alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. Diakonowi Natanowi dziękujemy za kończącą się praktykę duszpasterską i życzymy owocnego przygotowania do przyjęcia święceń kapłańskich.
 2. Majową Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii przeżywaliśmy wczoraj oraz dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00. Ze względu na małą powierzchnię naszej świątyni oraz sytuację epidemiczną, prosimy Parafian aby uczestniczyli w Eucharystii o innych godzinach. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godzinie 14.30. Dziękujemy za wyrozumiałość. Biały Tydzień, na który zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rodziców będzie trwał do  piątku podczas wieczornej Mszy św.
 3. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godzinie 17.30 a w następne niedziele o godzinie 17.00. Od poniedziałku do soboty nabożeństwo po wieczornej Eucharystii. Od piątku podczas majówek będziemy się modlić również Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej. 
 5. Na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek 13 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową przy figurze Matki Bożej na zewnątrz kościoła.
 6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu w piątek św. Macieja, Apostoła. W dniu patronalnego święta pamiętajmy w modlitwie o ks. Macieju.
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po nabożeństwie majowym do godziny 21.00
 8. Na Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy dzieci i rodziców w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godzinie 11.00 i na nabożeństwo majowe o godzinie 17.00.
 9. Koperty na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć ze stolika w kościele po każdej Mszy św. W przyszłą niedzielę ofiary będą przeznaczone na dalsze etapy rozbudowy naszej świątyni. W ostatnim czasie dokonaliśmy odbioru wykonanej elewacji, za którą została zapłacona faktura w wysokości 38 990 zł.
 10. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa
  w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe. 
 11. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
 12. W naszej parafii dostępne są tygodniki katolickie. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
 13. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni czy za pośrednictwem naszej strony internetowej życzymy błogosławionej niedzieli. Dzieciom, które przyjęły Pierwszą Komunię Świętą życzymy ciągłego odkrywania obecności Pana Jezusa w Eucharystycznych Postaciach.