1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 Koronka do  Miłosierdzia Bożego a następnie indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Eucharystii.
 2. Ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii do odwołania składamy po Mszach św. czy nabożeństwach do skarbony ustawionej przy wyjściu z kościoła. Można również przesyłać swoją ofiarę na konto parafialne. Pamiętajmy, że jest to nasz dar wspierający w trudnym czasie epidemii utrzymanie naszej parafii i świątyni, w której się wspólnie modlimy. Za wszelkie dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę
  o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej. 
 4. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy we wtorek 13 kwietnia po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
 5. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust
  i nosa w kościele, dezynfekcji rąk. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami przy wejściu do kościoła przedstawiciele parafii będą wpuszczali ograniczoną przepisami liczbę osób. Pozostałych wiernych zachęcamy do zajmowania przygotowanych ławek na placu przed kościołem, gdzie będzie odpowiednie nagłośnienie i w miarę możliwości widoczny ołtarz przez okna w dobudowanej części kościoła.
 6. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się
  z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
 7. Zachęcamy do czytania tygodników GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI,
  w których znajdziemy rozważanie dotyczące Niedzieli Miłosierdzia. Jest także oficjalne pismo Stolicy Apostolskiej L’OSSERVATORE ROMANO, w którym przeczytamy
  o posłudze papieża Franciszka.
 8. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni czy za pośrednictwem naszej strony internetowej życzymy odkrywania orędzia Bożego Miłosierdzia i zachęcamy do rozważenia słów przekazanych przez Pana Jezusa św. Siostrze Faustynie Kowalskiej Jezu ufam Tobie! Wszystkich starszych, chorych i cierpiących zapewniamy o naszej modlitwie.
 9. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia polecamy modlitwom parafialnej wspólnoty dorosłych zmarłych, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności:Władysław Misiak (84  lata); Alfred Kuna (83 lata); Danuta Dereń (69 lat); Janina Grodzka (74 lata); Adolfa Mojsa ( 92 lata); Janina Jackowiak (94 lata); Waltrand Majszak (82 lata); Janina Zubel (96 lat); Jan Komisarek (90 lat). Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…