1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną. Jest to także Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, który rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennej lektury Starego i Nowego Testamentu, dzięki czemu możemy lepiej zgłębiać tajemnicę wiary. Za pomoc duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. 
  2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć dzisiaj po każdej Mszy św. ze stolika w kościele. Ofiary składane do skarbony 21 marca będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
  3. Ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii składamy po Mszach św. czy nabożeństwach do skarbony ustawionej przy wyjściu z kościoła. Można również przesyłać swoją ofiarę na konto parafialne. Pamiętajmy, że jest to nasz dar wspierający w trudnym czasie epidemii utrzymanie naszej parafii i świątyni, w której się wspólnie modlimy. Za wszelkie dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej. 
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  6. Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka odbędą się w dniach 28-30 maja 2021 roku w Głębowicach koło Żmigrodu. Zapisy na stronie internetowej.
  7. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  8. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. 
  10. W katolickiej telewizji internetowej EWTN Polska możemy obejrzeć wywiad pod tytułem Świadkowie śmierci i Zmartwychwstania z red. Grzegorzem Górnym, publicystą, reżyserem, autorem książek, a przede wszystkim badaczem tego, co w Kościele Katolickim jest ciągle odkrywaną tajemnicą.
  11. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni czy za pośrednictwem naszej strony internetowej życzymy w Tygodniu Biblijnym owocnego spotkania ze Słowem Bożym i zachęcamy do częstego korzystania z Biblii.