1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitwy o powołania do służby w Kościele. Za pomoc duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, których w tym dniu otaczamy szczególną pamięcią w naszych modlitwach.
 2. Ofiary złożone do skarbony po Mszy św. w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 27 kwietnia o godzinie 18.00.  Bóg zapłać!
 3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej. 
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy i doktora Kościoła; natomiast w sobotę 1. maja modlimy się za ludzi pracy, z okazji wspomnienia św. Józefa Rzemieślnika.
 5. W najbliższą sobotę rozpoczniemy miesiąc maj, poświęcony szczególnie Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odbywać się będą codziennie po wieczornej Mszy św., w czasie nabożeństw tych modląc się Litanią Loretańską będziemy chcieli oddać cześć naszej Matce, Maryi.  
 6. Najbliższa sobota, to także pierwsza sobota miesiąca, dlatego o godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.
 7. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. zatrzymamy się na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu, w czasie której modlić się będziemy Litanią do Matki Bożej. Popołudniu adoracja od godziny 17.00, o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
 8. W poniedziałek, 3. maja obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Msze święte sprawowane będą według porządku niedzielnego. W tym dniu obchodzimy również 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie i wszystkich rodakach, prosząc o zgodę, pomyślność i wierność wartościom wyznawanym przez naszych przodków.
 9. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
 10. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym możemy przeczytać ciekawy wywiad z bp. Andrzejem Siemieniewskim na temat kierownictwa duchowego, NIEDZIELI, MAŁEGO GOŚCIA dla dzieci i młodzieży do którego dołączony jest obraz przedstawiający św. Józefa, oraz czasopisma alumnów naszego seminarium – VOX NOSTRA, z którego możemy bliżej poznać życie młodych ludzi pragnących naśladować Chrystusa – Dobrego Pasterza.
 12. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni czy za pośrednictwem naszej strony internetowej życzymy otwartości na prowadzenie przez Chrystusa, który jest dla nas Dobrym Pasterzem.