Triduum Odpustowe 16-18.11.2018 r.

W tym roku uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia obchodziliśmy w ramach Triduum Odpustowego, od piątku 16 listopada do niedzieli 18 listopada z uroczystą Sumą o godzinie 12:30. Triduum Odpustowe prowadził ks. Prałat Andrzej Dziełak postulator w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Aleksandra Zienkiewicza. W piątek na wieczornej Eucharystii śpiew prowadził nasz chór…

Obchody 100 – lecia Niepodległości

  11listopada, w niedzielę, dziękowaliśmy Panu Bogu za odzyskaną przed 100 laty Niepodległość i modliliśmy się za Polskę. Msza św. o godzinie 12.30  odprawiona została w intencji naszej Ojczyzny i przed każdą Eucharystią był śpiewany hymn. Rozdawane też były biało- czerwone okolicznościowe kotyliony. Z tej okazji, schola z parafii Bożego Ciała we Wrocławiu, prowadziła śpiew…