PIERWSZE NIEDZIELE MIESIĄCAadoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 1700.

PIERWSZE CZWARTKI MIESIĄCA– na wieczornej Mszy św. o godz. 1800, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.

PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA– sakrament pokuty od godz. 1700. Ks. Jan odwiedza chorych. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA– zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 900 i nabożeństwie ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Ks. Krzysztof odwiedza chorych.

13 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA- Msza św. o godz. 1800 w intencji rodzin przyjmujących figurę Matki Bożej Fatimskiej w swoich domach.

TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA– podczas Mszy św. o godz. 1230 udzielany jest sakrament chrztu św. W soboty poprzedzające, po wieczornej Mszy św., o godz. 1800 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do tego sakramentu.

CZERWIEC

Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 1715, a w tygodniu po Mszach św. wieczornych.

3 (niedziela) Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci, które chcą w przyszłym roku przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii po Mszy św. o godzinie 1100 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.

  • Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii o godzinie 1500 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy wszystkich, którzy należeli lub należą do LSO w ciągu istnienia naszej parafii.

8 (piątek) Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9 (sobota) Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

     *  Czerwcowy wyjazd w góry, zapraszamy Parafian, a szczególnie lektorów i ministrantów oraz ich rodziców. Wyjazd do schroniska Orle w Jakuszycach po Mszy św. o godzinie 900. Po przyjeździe do Jakuszyc wspólna wędrówka trasą turystyczną do schroniska. Droga jest asfaltowa i można ją swobodnie przebyć z wózkami dla dzieci. Na miejscu wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i odpoczynek na łonie natury. Powrót do Wrocławia około godziny 2000. Zapisy u Elżbiety Gładkiej (kom: 507 089 118; e-mail: e.gladka@novis.net.pl).

12 (wtorek) Modlitwa Uwielbienia po wieczornej Mszy św. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna).

13 (środa) Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 1800.

16 (sobota) Dzień Skupienia Dla Kobiet (p. E. Gładka).

17 (niedziela) Festyn parafialnyrozpoczęcie Mszą św. o godz. 1230, następnie koncerty, kiermasze, konkursy dla dzieci, loteria fantowa i wiele innych atrakcji na terenie przed kościołem. Wystąpi między innymi zespół „Trubadurzy”. Zakończenie Nabożeństwem Czerwcowym o godz. 1900.

22 (piątek) Msza św. w intencji dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego o godz. 800.

23 (sobota) 6 rocznica śmierci ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.

  • Rozstrzygnięcie konkursu na najsolidniejszego ministranta naszej parafii i wręczenie nagród na Mszy św. o godzinie 900. Następnie spotkanie z rodzicami, rodzeństwem, lektorami oraz ministrantami w salce ks. Zygmunta Jaroszka oraz ogłoszenie zasad konkursu wakacyjnego.

24 (niedziela) Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

       *  Imieniny ks. Jana.

29 (piątek) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Dzień Papieski).