Spotkania grupy charyzmatycznej rozpoczynają się Eucharystią we wtorki o godzinie 18:00, następnie kontynuowana jest wspólnotowa modlitwa w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.

Zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca odprawiana jest Msza św. a po niej w naszej świątyni ma miejsce Modlitwa Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała z modlitwą wstawienniczą prowadzona między innymi przez Wspólnotę Charyzmatyczną.

MODLITWY UWIELBIENIA Z PROŚBĄ O UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA I MODLITWĄ WSTAWIENNICZĄ W 2019 ROKU:

8 stycznia 2019r. (wtorek)
5 luty 2019r. (wtorek)
21 marca 2019r. (czwartek) W miesiącu marcu wyjątkowo Modlitwa Uwielbienia będzie w późniejszym terminie. W trakcie Misji Świętych w naszej parafii Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie sprawowana przez ks. Krzysztofa Herbuta, który posługuje tą modlitwą, a do jego parafii w Ząbkowicach Śląskich przyjeżdżają wierni z całego Dolnego Śląska aby w niej uczestniczyć.
2 kwietnia 2019r. (wtorek)
7 maja 2019r. (wtorek)
4 czerwca 2019r. (wtorek)

Nasza modlitwa to uwielbienie Pana Jezusa, to dzielenie się Słowem Bożym i świadectwem życia.
Czuję ogromną moc naszej wspólnej wspólnej modlitwy. Moje serce jest na nowo wypełniane miłością, radością i ogromnym pokojem. Napełniona Duchem Świętym, mogę dzielić się dalej Panem Jezusem: z rodziną i innymi bliźnimi spotykanymi na mojej drodze…
Ogromnie dziękuję za dar tej wspólnoty i za doświadczenie wspólnego uwielbienia Pana Jezusa!
Chwała Panu!
Anita