W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 515 332 325.

Kancelaria parafialna jest czynna:

Wtorek 16:30 – 17:30
Czwartek 19:30 – 20:30
   

W wakacje kancelaria parafialna czynna tylko w czwartki od 19:30 do 20:30

Swoje uwagi dotyczące funkcjonowania parafii można przesyłać e–mailem: kowale@archidiecezja.wroc.pl lub wrzucając kartkę do skarbony pod filarem.

W sprawach pilnych można kontaktować się na numer tel. 515 332 325.

Zaświadczenie o możliwości podjęcia zadania rodziców chrzestnych lub świadków bierzmowania
• Rodzicami chrzestnymi lub świadkami bierzmowania mogą być osoby wierzące i praktykujące, które ukończyły 16 rok życia, przyjęły sakrament bierzmowania, nie mają przeszkód kanonicznych (przeszkoda kanoniczna dotyczy osób żyjących w tzw. wolnych związkach lub związanych związkiem cywilnym, bez sakramentu małżeństwa lub będących po rozwodzie), nie są rodzicami dziecka lub kandydata do bierzmowania oraz uczestniczą w katechezie szkolnej. (Kodeks Prawa Kanonicznego, kan. 874 §1)
• Po zaświadczenie zainteresowana osoba zgłasza się osobiście w kancelarii parafialnej. Nie są wydawane zaświadczenia osobom trzecim.
• Przy okazji wydawania zaświadczenia, składamy ofiarę na potrzeby parafii.

Zamawiane intencji mszalnych
• Zamawianie intencji mszalnych odbywa się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po Mszach świętych.
• Można zamawiać Msze Św. gregoriańskie. (Trzydzieści Mszy Św. odprawianych codziennie przez kolejne dni w intencji jednej osoby zmarłej za darowanie jej kar w czyśćcu.)
• W wypadku ważnych rocznic i okoliczności prosimy zgłaszać się odpowiednio wcześniej (ok. 6 miesięcy przed terminem Mszy świętej).