I Komunia Święta
  • I Komunia Święta odbędzie się 12 maja 2019r. na Mszy św. o godzinie 11:00
  • Spowiedź święta dzieci komunijnych i ich rodziców odbędzie się w sobotę 11 maja o godzinie 10:00
  • W piątek 10 maja zapraszamy rodziców do sprzątania i przygotowania kościoła do uroczystości

Spotkania w niedzielę odbywają się po Mszy św. o godzinie 11:00 w salkach parafialnych

Rocznica I Komunii Świętej
  • Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się 19 maja na Mszy św. o godzinie 11:00
  •  Spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych w niedzielę 28 kwietnia po Mszy św. o godzinie 11:00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza, a dla dzieci w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  • Próba dzieci rocznicowych 15 maja o godzinie 19:00
  • Spowiedź święta dla dzieci rocznicowych i ich rodziców w piątek 17 maja o godzinie 17:00. Po wieczornej Eucharystii zapraszamy rodziców do sprzątania i przygotowania świątyni do uroczystości.