Po Mszy św. wieczornej odbyła się kolejna, tym razem wyjątkowa modlitwa uwielbienia, bo połączona z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Poprowadził ją p. Janusz Wróbel wraz z członkami Domowego Kościoła i wspólnotą Kojnonia Jana Chrzciciela. Grając, śpiewając, modląc się, prosiliśmy Ducha Świętego by pomógł nam uwielbiać Jezusa Chrystusa, byśmy mogli doświadczyć Jego obecności wśród nas.
Aby Bóg mógł nas uzdrowić należy powiedzieć Bogu w swoim sercu: Panie pragnę uzdrowienia fizycznego. ale o wiele bardziej pragnę uzdrowienia wewnętrznego. Warunkiem uzdrowienia jest zawsze przebaczenie, pamiętając, że uzdrowicielem jest tylko Bóg.
W dalsze części modlitwy o uzdrowienia ks. Jan przeszedł z Najświętszym Sakramentem obok wszystkich modlących się wiernych, którzy w tym czasie śpiewali:

„Przychodzisz Panie, mimo drzwi zamkniętych
Jezu Zmartwychwstały ze śladami męki.
Ty jesteś z nami, poślij do nas Ducha,
Panie nasz i Boże. Uzdrów nasze życie.”

Osoby, które potrzebowały wsparcia duchowego, zostały otulone modlitwą w niewielkich grupach (2, 3 osoby) p przez ks. Jana i członków Domowego Kościoła, gdyż modlitwa w grupach ma większa moc wstawienniczą. Ta wyjątkowa modlitwa trwała do godz. 21-ej.