W czwartek 1 czerwca na wieczornej Mszy św. modliliśmy się w intencji dzieci naszej parafii a Słowo Boże wygłosił ks. Aleksander Radecki. Po Eucharystii odbyło się wspólne ognisko.
W sobotę 03.06.2017 odbyła się wycieczka rowerowa z udziałem ks. Jana, ministrantów oraz ich rodziców i rodzeństwa. Grupie przewodniczył nasz parafianin Pan Mariusz Kowalczyk, który jest miłośnikiem kolarstwa. Po krótkiej modlitwie przy figurze Matki Bożej grupa wyruszyła w stronę Siedlca. Tam czekali już Ewa i Mateusz, którzy przygotowali dla turystów grillowane kiełbaski, kiszone ogóreczki, smaczne bułeczki i duże ilości napojów chłodzących. Po wspólnym posiłku i odpoczynku wszyscy szczęśliwie wrócili do Wrocławia.

Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na obrazek.