Po Mszy św. o godz. 12.30, którą odprawił i Słowo Boże wygłosił rektor WMSD, ks. dr Adam Łuźniak rozpoczął się 6-ty już festyn parafialny.
Bogaty program w którym były m.inn.: występy zespołów przedszkolnych i gimnazjalnych, pokaz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, koncert ks. Jacka Tomaszewskiego, warsztaty taneczne, występ zespołu „Gieni Dudki”, pokaz ratownictwa Fundacji Tobie Polsko Ratownicy, poza tym wiele zabaw i konkursów dla dzieci w których pomagały skautki z zastępu „Zawisza”. Dopisała pogoda, program był bardzo bogaty.
Na koniec odbyło się losowanie nagród festynowej loterii. Nagrodą główną była wycieczka do Medjugorie i Chorwacji, obok niej było wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów i parafian.
Wspaniała atmosfera i czas na spędzenie niedzielnego popołudnia z rodziną, sąsiadami i znajomymi z parafii.
Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na obrazek, każdy obrazek to seria zdjęć innego autora.