W niedzielę 17 czerwca odbył się VII Rodzinny Festyn Parafialny, który rozpoczął się po Mszy św. o godzinie 12:30. Na Parafian czekało wiele atrakcji a wszystkie trudno wymienić. Dzieci mogły wziąć udział w grach i zabawach zorganizowanych przez Skautki Europy działające przy naszej parafii; pomalować twarze; przyjrzeć się z bliska samochodowi wojskowemu czy karetce oraz wspinać się na dmuchaną ściankę. Na starszych Parafian czekały przepiękne koncerty między innymi Dolnośląski Finał Ludowych Zespołów Artystycznych prowadzony przez Panią Małgorzatę Majeran- Kokott; Zespołu z LO XIV czy gwiazdy wieczoru, zespołu Trubadurzy. Jak co roku można było wziąć udział w loterii fantowej, w której główną nagrodą była wycieczka do Brukseli a osoby, które wspierały rozbudowę naszego kościoła przez wrzucenie banknotu do specjalnych puszek mogły wygrać wycieczkę do Włoch. Za poprowadzenie festynu dziękujemy ks. Sebastianowi Kocherowi i Panu Markowi Zygmuntowi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu, Dyrekcji Zespołu Szkół nr XIV, Akcji Katolickiej, Radzie Osiedla Karłowice- Różanka, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego, Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Miastu Wrocław, Gminie Wrocław. Serdeczne podziękowania składamy także naszym sponsorom: Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, firmie Jelcz, Biurze Podróży Panorama, Biurze posła PE Kazimierza Michała Ujazdowskiego. Można pisać długo i bardzo dużo o tym wydarzeniu dlatego zamiast tego zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.