W tym roku uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia obchodziliśmy w ramach Triduum Odpustowego, od piątku 16 listopada do niedzieli 18 listopada z uroczystą Sumą o godzinie 12:30.

Triduum Odpustowe prowadził ks. Prałat Andrzej Dziełak postulator w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Aleksandra Zienkiewicza. W piątek na wieczornej Eucharystii śpiew prowadził nasz chór parafialny Mater Misericordiae natomiast niedzielnej Sumie Odpustowej towarzyszyła Orkiestra Dęta pod batutą majora Edwarda Tomków. Po Mszy św. udaliśmy się z procesją wokół kościoła.

Po południu mogliśmy wysłuchać Koncertu Pieśni  Patriotycznych i Maryjnych ks. Jacka Tomaszewskiego, naszego byłego wikariusza a obecnie proboszcza parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czeszowie.