W niedzielę 26 maja neoprezbiter ks. Jakub Sadzyński odprawił o godzinie 12:30 swoją Mszę św. Prymicyjną. W procesji z naszego kościoła  do domu rodzinnego Księdza Prymicjanta wraz z Parafianami poszedł ks. Jan. Jako dar dla parafii nowo wyświęcony kapłan podarował relikwie bł. ks. Michała Sopoćko, spowiednika s. Faustyny Kowalskiej. Wśród obecnych kapłanów byli między innymi ks. Adam Andrejczuk, nasz były wikariusz, który wygłosił kazanie, pochodzący z naszej parafii o. Wawrzyniec Wojtyra, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Franciszkanów, ks. Krzysztof Kula, który odbywał swoje praktyki w naszej parafii. Na zakończenie ks. Jakub udzielił prymicyjnego błogosławieństwa i rozdał pamiątkowe obrazki.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć pod poniższymi linkami:

PRYMICJA KS. JAKUBA SADZYŃSKIEGO 1

PRYMICJA KS. JAKUBA SADZYŃSKIEGO 2