Od 26 grudnia gościliśmy w naszej parafii młodzież uczestniczącą w Europejskim Spotkaniu Młodych, które odbywało się we Wrocławiu. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia przywitaliśmy 29 wolontariuszy, którzy pomagali przy organizacji tego wydarzenia. 

W sobotę 28 grudnia do naszej parafii przyjechało 43 młodych ludzi biorących udział w Spotkaniu Młodych. W niedzielę rano spotkaliśmy się na porannej Mszy św. a następnie przybliżyliśmy gościom naszą parafię. W poniedziałek i wtorek w naszym kościele odbywały się poranne modlitwy a w sylwestrowy wieczór wszyscy spotkaliśmy się o godzinie 23:00 na modlitwie o pokój na świecie, którą zakończyliśmy już w Nowym Roku.  Następnie odbył się Festiwal Narodów, podczas którego uczestnicy prezentowali kulturę swoich krajów.

W naszej parafii gościliśmy młodych z Litwy, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Portugalii oraz z Polski, a wszystko to dzięki rodzinom, które zdecydowały się przyjąć uczestników pod swój dach. Serdecznie dziękujemy!