1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy śpiewamy do 2 lutego. Za posługę duszpasterską dziękujemyks. Witalijowi Cybulskiemu z Kresów II Rzeczypospolitej z Nowogródka, który będzie uczestniczył w najbliższym czasie w wizycie duszpasterskiej w naszej parafii. Po Mszach św. przy wyjściu z kościoła będzie można porozmawiać z ks. Witalijem oraz wesprzeć go ofiarą na rzecz jego niewielkiej, kresowej parafii.
 2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę 19 stycznia ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła.
 3. Msza św. i wigilia harcerska Skautek Europy dzisiaj w naszym kościele o godzinie 15.00.
 4. Uczestników i rodziny przyjmujące młodzież w ramach Europejskiego Spotkania Młodych Taizé zapraszamy na spotkanie po wieczornej Mszy św. do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 5. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u. W trakcie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środy od godz. 9 do 10. W pilnych sprawach prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszach św.
 6. Msze św. w tygodniu w czasie kolędy będą odprawiane tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godzinie 8.00 i 15.00; w soboty o 9.00 i 18.00; w niedziele bez zmian. 
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek wieczorem będzie zawieszona na czas kolędy i wznowiona 31 stycznia. 
 8. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W NIEDZIELI przeczytamy o roli chrzestnych
  w życiu małego chrześcijanina. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł o tym jak dobrze wychować wierzące dziecko. 
 10. Na przełomie roku 2019 i na początku roku 2020 z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: † Tadeusz Pawyza (65 lat); † Zbigniew Chudziński (70 lat); † Teodor Molczyk (81 lat); † Zygmunt Izienicki (69 lat); † Andrzej Głazaczew (91 lat); † Marcin Anklewicz (46 lat); † Leszek Błaszczyk (64 lata); † Irena Gębska (81 lat); † Maria Grzelińska (92 lata); † Józef Leśniowski (62 lata); † Teodor Makowski (80 lat); † Andrzej Nyrek (49 lat); † Michał Wolak (96 lat); † Alina Trofimowska (70 lat). Polećmy zmarłych Parafian Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy w Niedzielę Chrztu Pańskiego Bożego błogosławieństwa. Pamietajmy dzisiaj szczególnie o naszych kochanych rodzicach, chrzestnych i kapłanach, którzy udzielali nam Chrztu św.