1. Przeżywamy 2 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską
    w dniu dzisiejszym dziękujemy ks. Rektorowi Kacprowi Radzkiemu oraz alumnom naszego Seminarium.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone
    na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 21 stycznia o godzinie 15.00.
  3. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. W trakcie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środy od godz. 9 do 10. W pilnych sprawach prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszach św.
  4. Msze św. w tygodniu w czasie kolędy będą odprawiane tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godzinie 8.00 i 15.00; w soboty o 9.00 i 18.00; w niedziele bez zmian.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu po okresie kolędowym zostanie wznowiona 31 stycznia.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

we wtorek św. Agnieszki, dziewicy i męczenniczki

w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

w sobotę nawrócenie św. Pawła, Apostoła

7. Koncert kolęd w wykonaniu znanego w naszej parafii zespołu Gieni Dutki odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 stycznia po Mszy św. o godzinie 12.30.

8. Podczas zbiórki do puszek na hospicjum dla dzieci Formuła Dobra zostało zebrane 5474,12zł. Bóg zapłać za złożone ofiary, dzięki którym zostanie sfinansowane między innymi 80 godzin rehabilitacji dla dzieci.

9.Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św.

10.Na Dzień Skupienia dla Kobiet pt. Miłość wzajemna według Jezusa zapraszamy 1 lutego do naszej parafii.

11.W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kursu przedmałżeńskiego informujemy, że rozpocznie się w naszej parafii 7 marca i będzie trwał przez kolejne cztery soboty. Narzeczeni, którzy chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński mogą skorzystać z tego przygotowania.

12. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI. Czytajmy katolicką prasę i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.

13. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień.