1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską w czasie kolędy dziękujemy ks. Witalijowi z Białorusi oraz dk. Sylwestrowi, który w dniu dzisiejszym kończy swoją praktykę w naszej parafii.
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów w naszych domach. Za złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na rozbudowę kościoła, Seminarium Duchowne i dzieła Archidiecezji Wrocławskiej serdeczne Bóg zapłać! 
 3. Koncert Kolęd zespołu Gieni Dutki odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.30. 
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  we wtorek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła;
  w piątek św. Jana Bosko, prezbitera
 5. Od tego tygodnia nie będzie Mszy św. w piątek o godzinie 15.00. Wrócimy do niej w Wielkim Poście. Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana wieczorem na rozpoczęcie adoracji przed Najświętszym Sakramentem.
 6. Na adorację Najświętszego Sakramentu po okresie kolędowym zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 7. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (1 lutego). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. W tym dniu ks. Maciej odwiedzi chorych w ich domach.
 8. Na pierwszy w tym roku DZIEŃ SKUPIENIA DLA KOBIET pt. Miłość wzajemna według Jezusa zapraszamy 1 lutego do naszej parafii. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9.00, następnie pierwszą konferencję pt. Więź wygłosi jezuita o. Marcin Włodarek a drugą Małgorzata Kramarz – wykładowca, doradca pedagogiczno-psychologiczny i terapeuta pt. Wzajemne (po)rachunki w rodzinie. Około godziny 12.15 adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi i zakończenie błogosławieństwem.
 9. Zapraszamy Parafian w sobotę o godzinie 13.30 do rozbierania choinek oraz szopki razem z ks. diakonem Sylwestrem.
 10. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) obchodzimy w niedzielę 2 lutego. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd a Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko. W tym dniu przynosimy do kościoła świece, których płomień symbolizuję Jezusa Chrystusa – Światłość Świata. Podczas Eucharystii o godzinie 11.00 zostaną poświęcone świece oraz książeczki do nabożeństwa dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. W tym dniu Kościół obchodzi również Dzień życia Konsekrowanego. Po Mszach św. będzie można wesprzeć ofiarą do puszek zakony kontemplacyjne Archidiecezji Wrocławskiej, które modlą się za nas oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy.
 11. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, dlatego zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godzinie 15.00. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 12. Ostatniego już koncertu kolęd i pastorałek w tym roku w naszej parafii pt. Zamieszkaj Panie wśród nas będziemy mogli wysłuchać w niedzielę 2 lutego o godzinie 17.00. Wraz z ks. Jackiem Tomaszewskim, byłym wikariuszem naszej parafii a obecnie proboszczem parafii w Czeszowie wystąpi młodzież licealna.
 13. W 2020 roku zapraszamy na pielgrzymki: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII, na facebook’u, a także u Pana Bogusia w zakrystii. Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie w pielgrzymkach do końca lutego.
 14. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI. Czytajmy katolicką prasę i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 15. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Dzień Pański i cały nadchodzący tydzień.