1. Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy ks. Piotrowi Rozpędowskiemu z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Henrykowie.
 2. Z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes) po Mszy św. o godzinie 12.30 sprawowanej w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii zostanie udzielony sakrament chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 3. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę  16 lutego ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła.
 4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek Najświętszej Maryi Panny z Lourdes 
  w piątek Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
 5. 11. rocznica konsekracji biskupiej J.E. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego przypada
  w najbliższy wtorek. Pamiętajmy w modlitwach o biskupie pomocniczym naszej Archidiecezji. 
 6. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00. W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi świętej.
 7. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. z okazji jubileuszów, modlitwy o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz za naszych bliskich zmarłych. Można również zamawiać za zmarłych Msze św. gregoriańskie (30 Mszy św. odprawianych codziennie za osobę zmarłą). 
 8. Pielgrzymów, którzy byli w Guadalupe zapraszamy w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 na Mszę św. sprawowaną w ich intencji i spotkanie w salce Sługi Bożego
  ks. Aleksandra Zienkiewicza. Mogą przyjść również osoby zainteresowane naszym pielgrzymowaniem i świadectwem.
 9. Spotkanie Grupy Charyzmatycznej w każdy wtorek o godzinie 19.00 w salce Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 10. Na Krąg Biblijny zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
 11. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 7 marca
  i będzie trwał przez cztery kolejne soboty. Szczegółowe informacje i plan znajdują się na naszej stronie internetowej.
 12. W 2020 roku zapraszamy na PIELGRZYMKI: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafii, na facebook’u, a takżeu Pana Bogusia w zakrystii. Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie w pielgrzymkach do końca lutego.
 13. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Czytajmy prasę katolicką i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 14. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Uczniom
  i studentom rozpoczynającym ferie zimowe życzymy owocnego wypoczynku.