1. Przeżywamy 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Trwamy w czasie przygotowania do Świąt Paschalnych.
 2. Wrocławska wspólnota L’arche organizuje dzisiaj w naszej parafii kiermasz, z którego dochód będzie wsparciem działalności wśród osób niepełnosprawnych. Po każdej Mszy św. przed kościołem można nabyć świąteczne ozdoby, ciasta i ręcznie robione mydła.
 3. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w tym roku 13 marca. 
 4. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym podczas Wielkiego Postu będą odprawiane w niedzielę o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 5. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
 6. Schola parafialna zaprasza dzieci na próbę w środę 4 marca o godzinie 17.00 do salki
  ks. Zygmunta Jaroszka. Dzieci będą uczyć się pieśni wielkopostnych oraz przygotowywać do koncertu z okazji 100. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II, podczas którego schola zaśpiewa u boku wrocławskiej sopranistki Diany Pradelli oraz tenora Janusza Luboińskiego. 
 7. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek 5 marca po wieczornej Mszy św.
  w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy też wszystkie osoby zaangażowane w organizację Drogi Krzyżowej w naszej parafii. 
 8. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. Możliwość spowiedzi również po wieczornej Drodze Krzyżowej do godziny 21.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Maciej w sobotę. 
 9. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (7 marca). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. 
 10. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 8 marca. O godzinie 18.00 Msza św. a następnie spotkanie w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 11. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 7 marca
  i będzie trwał przez cztery kolejne soboty. Zapisy od godziny 14.30. Szczegółowe informacje  i plan znajdują się na naszej stronie internetowej.
 12. Wielkanocne paschaliki, czekoladowe baranki oraz kartki świąteczne będą rozprowadzane od niedzieli 8 marca po każdej Mszy św. przed kościołem.
 13. W 2020 roku zapraszamy na pielgrzymki: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy
  (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafii, na facebook’u, a także u Pana Bogusia w zakrystii.
 14. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Czytajmy prasę katolicką i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 15. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień oraz owocnego przygotowania w czasie Wielkiego Postu na przyjście Zmartwychwstałego Chrystusa.