1.Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Drogim Parafianom i wszystkim uczestniczącym w relacji internetowej składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał wszystkich wiarą, pokojem i miłością. Niech moc płynąca od Zmartwychwstałego Jezusa umacnia nas w trudnych doświadczeniach dzisiejszych czasów. W Niedzielę Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny transmisje Mszy św. o godz. 12.30. 

2. Dziękujemy ks. Maciejowi, alumnowi Eugeniuszowi za zaangażowanie w przygotowanie do Świąt i w przeżywaniu Triduum Sacrum. Pani Marii i parafiankom za świąteczne dary do kuchni. Pani Eli, Pani Karolinie, Panu Janowi oraz wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie świątyni i Grobu Pańskiego. Serdeczne dziękujemy osobom zaangażowanym w liturgię i adorację. Dziękujemy Panu Bogusiowi za rozprowadzenie paschalików i baranków w ramach akcji Caritas. Wszystkim wymienionym i niewymienionym serdecznie dziękujemy za życzliwość i modlitwę. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, a szczególnie na trwającą mimo trudnego czasu rozbudowę naszej świątyni. 

3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. niedzielny. W tym dniu pamiętajmy o alumnach Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego oraz studentach Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

4.Na Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy dzisiaj i jutro po Mszy św. o godz. 12.30, a od wtorku do soboty w czasie transmitowanej przez parafialną stronę internetową wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Przypominamy, że trwa indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, koronka, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski.

5. Msze święte w Oktawie Zmartwychwstania o godz. 8.00 i 18.00. Przypominamy, że w świątyni może przebywać 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zamówiły na daną godzinę intencję. Osoby, które nie będą mogły wejść do kościoła ze względu na ograniczenia, będą mogły przyjąć Komunię świętą przed rozpoczęciem Eucharystii przed drzwiami kościoła. W najbliższym czasie intencje Mszy św. prosimy zamawiać telefonicznie.

6. W najbliższy piątek 17 kwietnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych ponieważ trwamy  w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego. 

7. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia będziemy transmitowali Mszę św. o godz. 12.30, a po niej wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia. 

8. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

 

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!