1.Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dzisiaj tak jak w każdą niedzielę o godz. 12.30 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2.Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień, za wyjątkiem niedzieli od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. O spowiedź świętą można poprosić kapłana po Mszy św. lub umówić się na nią telefonicznie.

3.Msze święte w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, w sobotę poranna o godz. 9.00. W związku ze zmianami prawa sanitarno-epidemiologicznego w świątyni może przebywać na Eucharystii i nabożeństwach 1 wierny na 15 m2. W naszym kościele będzie to w dni powszednie 15 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zamówiły na daną godzinę intencję. Osoby, które nie będą mogły wejść do kościoła ze względu na ograniczenia, będą mogły przyjąć Komunię świętą przed rozpoczęciem Eucharystii przed drzwiami kościoła. Od najbliższej niedzieli w związku z zakończeniem prac tynkarskich w dobudowywanej części świątyni będzie mogło wejść o 12 osób więcej. W najbliższym czasie intencje Mszy św. prosimy zamawiać telefonicznie.

4.Z wielką radością pragniemy poinformować, że mimo trudnej sytuacji zakończyliśmy kolejny etap rozbudowy kościoła. Zakończone zostały prace tynkarskie. W miarę wpływających środków finansowych będziemy realizowali kolejne etapy rozbudowy.

5.Za ofiary złożone na cele parafialne na konto czy do skarbony w kościele składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać! Pragniemy jednocześnie przypomnieć, że utrzymanie parafii i świątyni pokrywane jest z tacy zbieranej w każdą niedzielę. W związku z tym, że od kilku niedziel nie mamy możliwości zbierania tacy podjęliśmy działania ograniczające wydatki, między innymi związane z posługą organisty czy innych osób.

6. Kurs przedmałżeński rozpoczęty w okresie Wielkiego Postu będzie kontynuowany dopiero wtedy, kiedy będą do tego odpowiednie warunki i taką decyzję podejmie Pani Marta odpowiedzialna za przygotowanie do małżeństwa w naszej parafii. Można również skorzystać ze zdalnych kursów w innych miejscach.

7. I Komunia święta w naszej parafii w związku z sytuacją epidemiologiczną jest przesunięta na niedzielę 13 września. Przygotowania bezpośrednie rozpoczną się 1 września. Zgodnie z pismem ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego po uzgodnieniu z ks. Proboszczem można ustalić z rodzicami indywidualne przystąpienie do tego sakramentu. Ostateczna decyzja będzie zależała od rozwoju sytuacji w miesiącu wrześniu.

8. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

9. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów odkrywania prawdy zawartej w przesłaniu skierowanym przez Pana Jezusa do św. siostry Faustyny wyrażającej się w słowach JEZU UFAM TOBIE.
Prosimy o modlitwę w intencji duszpasterzy, a szczególnie w najbliższym tygodniu ks. Jana.