1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Za wygłoszone Słowo Boże dziękujemy
dk. Sylwestrowi. Diakona Sylwestra, który za dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie szczególnie powierzamy modlitwom parafian. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 12.30. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.15.

2.Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień, za wyjątkiem niedzieli od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. O spowiedź świętą można poprosić kapłana po Mszy św. lub umówić się na nią telefonicznie.

3.Nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godzinie 17.15. Serdecznie zapraszamy.

4.Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć  przy wyjściu z kościoła. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na dalsze prace rozbudowywanego naszego kościoła. Ofiary można wpłacać także na konto parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!

5. Na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w środę 13 maja. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny  z Fatimy
w czwartek – święto Świętego Macieja Apostoła 
w sobotę – święto Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski. 

7.Całonocna indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II odbędzie się w najbliższą piątek. Rozpocznie się w piątek 15 maja o godz. 20.00, a zakończy w sobotę 16 maja o godz. 9.00. Każda godzina adoracji rozpoczynać się będzie od rozważania fragmentów słów wypowiedzianych przez św. Jana Pawła II podczas jego pontyfikatu. Osoby, które chciałyby się włączyć jako odpowiedzialni czuwający w określonych godzinach będą mogły wpisać się na listę przy wyjściu z kościoła u przedstawicieli parafii. Szczegółowy plan całonocnej adoracji znajduje się w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA
oraz NOWE ŻYCIE. Jest czasopismo młodzieżowe MIŁUJCIE SIĘ i TĘCZA dla młodszych dzieci.

9. W V Niedzielę Wielkanocną życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów podążania za Chrystusem, który jest drogą, prawdą i życiem. Dziękujemy za modlitwy zanoszone w intencji ks. Jana i prosimy o dalszą modlitwę za niego.

10. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: Halina Arsłanowow (85 lata); Leokadia Rusiecka (96 lat); Anna Pawlak (90 lata); Mieczysław Musiał (95 lat); Adam Wajda (86 lata); Edmund Domagalski (82 lat); Anna Szydłowska (63 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…