1.Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła
w każdą niedzielę o godz. 12.30. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.15.

2.Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień, za wyjątkiem niedzieli od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. O spowiedź świętą można poprosić kapłana po Mszy św. lub umówić się na nią telefonicznie.

3.Święcenia kapłańskie ks. Sylwestra Łaski, który odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską odbędą się w sobotę 23 maja o godz. 10.00 w parafii pw. Opatrzności Bożej we Wrocławiu. Msza święta z udzieleniem święceń kapłańskich będzie transmitowana przez internetową stronę Gościa Wrocławskiego. W niedzielę 24 maja neoprezbiter odprawi Mszę św. Prymicyjną w naszym kościele o godzinie 12.30.

4.Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dalsze prace rozbudowywanej naszej świątyni. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary.

5.Nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godzinie 17.15. Od piątku połączone będą z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego. 

6.Misterium z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II odbędzie się w poniedziałek 18 maja o godz. 19.00 i będzie transmitowane przez naszą parafialną stronę internetową.

7.Modlitwa różańcowa w intencji naszej parafii w poniedziałek i piątek o godzinie 7.30, we wtorek środę i czwartek o 17.30, a w sobotę o 8.30. Serdecznie zapraszamy.

8.Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 19 maja o godzinie 18.00.

9.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek wspomnienie św. Eugeniusza de Mazenoda, biskupa. W dniu patronalnego święta pamiętajmy w modlitwie o naszym kleryku Eugeniuszu, za którego szczególnie będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18.00.

10.Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00. 

11.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest GOŚĆ NIEDZIELNY, którego tematem numeru jest osoba św. Jana Pawła II oraz MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z materiałami o Prymasie Wyszyńskim.

12.W VI Niedzielę Wielkanocną życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Dziękujemy za modlitwy zanoszone w intencji ks. Jana i prosimy o dalszą modlitwę za niego.