1.Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 12.30.
Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.15.

2.Ks. Sylwester Łaska, który odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską przyjął wczoraj święcenia prezbiteratu. Mszę św. Prymicyjną ks. Sylwester odprawi dzisiaj o godzinie 12.30. Dziękujemy ks. Neobrezbiterowi za dzisiejszą posługę duszpasterską, wygłoszone Słowo Boże i papieskie błogosławieństwo udzielane na koniec każdej Mszy św. Otoczmy ks. Prymicjanta naszą modlitwą.

3.Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych zostanie odprawiona dziś o godzinie 18.00.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
we wtorek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera
w piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

5.Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do soboty 30 maja włącznie od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. O spowiedź świętą można poprosić kapłana po Mszy św. lub umówić się na nią telefonicznie.

6.Nabożeństwa majowe połączone z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedziele o godzinie 17.15.

7.Ks. Jakub Sadzyński nasz rodak w najbliższy poniedziałek będzie dziękował Panu Bogu za pierwszą rocznicę kapłaństwa. W tym dniu pamiętajmy też w modlitwie o kolejnej rocznicy święceń ks. Jana. W najbliższą sobotę prosimy o modlitwę w 11 rocznicę święceń kapłańskich ks. Macieja.

8.Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Wigilię Zesłania Ducha Świętego odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpocznie się o godz. 20.00, a zakończy uwielbieniem i modlitwą o wylanie darów Ducha Świętego o godz. 24.00. Całość czuwania będzie transmitowane przez parafialną stronę internetową. Serdecznie zapraszamy.

9.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z materiałami o Prymasie Wyszyńskim.

10.W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów przeżywania Eucharystii jako uwielbiania Boga z tymi, którzy są w niebie.