1.Przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Jest to także niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem w ramach nabożeństwa czerwcowego litanią do Serca Pana Jezusa. O godz. 17.15 zapraszamy na adorację indywidualną, która zakończy się przed Mszą św. wieczorną nabożeństwem czerwcowym i błogosławieństwem. W związku ze zniesieniem ogólnej dyspensy przez Metropolitę Wrocławskiego od udziału we Mszy św. dzisiaj po raz ostatni będziemy transmitowali Mszę św. z naszego kościoła
o godz. 12.30. 

2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę 14 czerwca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. W ostatnim tygodniu zakończyliśmy wylewanie posadzki. Koszt tych prac to ponad 37 tys. zł., które w ciągu najbliższego tygodnia zostaną zapłacone wykonawcy. Również w trakcie epidemii udało się położyć tynki, wykonać instalację: elektryczną, hydrauliczną, nagłośnieniową i monitoring oraz wstawić drzwi główne wejściowe. Koszt tych prac to ponad 100 tys. zł, które już zostały rozliczone. Dokładne rozliczenie zostanie przedstawione najpierw Radzie Parafialnej w pierwszym możliwym terminie. Tempo dalszych prac będzie zależało od możliwości finansowych. Chcielibyśmy do zimy wykonać dach i ocieplić zewnętrzne ściany oraz przygotować główne wejście do kościoła. Za każde wsparcie i modlitwę w tej intencji składamy serdeczne Bóg zapłać!

3.Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w przyszłą niedzielę czerwcowe o godz. 17.15.

4.Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzimy w najbliższy czwartek 11 czerwca. Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Procesja wyruszy po Eucharystii o godz. 11.00. W tym roku nie będziemy budowali tradycyjnych ołtarzy, a procesja będzie miała skromniejszy charakter. Zapraszamy wszystkich parafian w tym również dzieci, które w procesji będą szły ze swoimi rodzicami i nie będą angażowane do jakiejś funkcji. Pamiętajmy w trakcie procesji o zachowaniu dystansu lub założeniu maseczek. Po każdej Mszy św. w czwartek błogosławieństwo prymicyjne ks. Michała Olko, który wygłosi Słowo Boże. Ze względu na sytuację w tym roku nie będzie procesji w oktawie Bożego Ciała. 

5.Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.

6.Na kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę 13 czerwca. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 9.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie będzie modlitwy różańcowej przed Mszą św. 

7.Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania w godzinach urzędowania.  W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

8.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY, które wprowadzą nas w przeżywanie Uroczystość Bożego Ciała. Zadbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.

9.W Uroczystość Trójcy Przenajświętszej życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów odkrywania miłości i jedności Jednego Boga w trzech Osobach.