1.Przeżywamy 11 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W dniu dzisiejszym witamy o. Adama Guta, werbistę, który w naszej parafii obchodzi 25-lecie kapłaństwa. Dziękujemy za jego posługę duszpasterską i wygłoszone kazania. 

2.Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Za każde wsparcie i modlitwę w tej intencji składamy serdeczne Bóg zapłać!

3.Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.15 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.

4.W kalendarzu liturgicznym przeżywamy w tym tygodniu:
w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00
w sobotę – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny 

5.Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 16 czerwca o godzinie 18.00.

6. 7. rocznica ingresu do Archikatedry Wrocławskiej Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego przypada w najbliższy wtorek. Modlitwą w tym dniu otaczajmy naszego Arcypasterza.

7. 70. rocznicę święceń prezbiteratu Kardynała Henryka Gulbinowicza będziemy obchodzić w czwartek 18 czerwca. Pamiętajmy w modlitwach o Metropolicie-Seniorze, który w tym roku skończy 97 lat.

8. Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek będą błogosławione wianki.

9. Rocznicę I Komunii Świętej będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00. W piątek na godzinę 17.00 zapraszamy dzieci i rodziców do spowiedzi świętej a po Mszy św. wieczornej do porządkowania i przygotowania świątyni. W związku z tym w najbliższym tygodniu nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

10.Spowiedź święta w najbliższym tygodniu dla chętnych po Mszach św. lub po telefonicznym umówieniu. 

11. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania w godzinach urzędowania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

12.Świece paschalne, które z powodu epidemii pozostały w parafii będą rozprowadzane w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. Niech zapalone w naszych domach czy na grobach naszych bliskich przypominają nam o obecności Zmartwychwstałego Jezusa pośród nas. Dochód będzie wsparciem dla działań duszpasterskich w naszej parafii.

13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o realnej obecności Jezusa Chrystusa w Eucharystii, a w NIEDZIELI znajdziemy artykuł o historii kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa.

14.W niedzielę przeżywaną w Oktawie Bożego Ciała życzymy wszystkim Parafianom i Gościom odkrywania rzeczywistej obecności Boga w Eucharystii.