1.Przeżywamy 12 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy diakonowi Michałowi Werecie.

2.Rocznicę I Komunii Świętej przeżywamy dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00. Po Eucharystii w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w tym roku 13 września. 

3.Świece paschalne, które z powodu epidemii pozostały w parafii są rozprowadzane dzisiaj po Mszach św. przed kościołem. Niech zapalone w naszych domach czy grobach naszych bliskich przypominają o obecności Zmartwychwstałego Jezusa pośród nas. Dochód będzie wsparciem dla działań duszpasterskich w naszej parafii.

4.Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.15 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.

5. 8. rocznicę śmierci ks. Zygmunta Jaroszka będziemy przeżywać we wtorek 23 czerwca. Zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła. 

6.W kalendarzu liturgicznym w środę przeżywamy uroczystość św. Jana Chrzciciela, głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu w modlitwach pamiętajmy o ks. Janie, którzy obchodzi swoje imieniny.

7.Spotkanie młodzieży przyjmującej w tym roku sakrament bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 19.00.  

8. Spowiedź w tygodniu oraz w niedzielę 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części. 3 minuty przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

9.Od przyszłej niedzieli do końca wakacji nie będzie Eucharystii o godzinie 12.30.

10.Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał od 30 czerwca do 31 sierpnia. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.

11.Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania w godzinach urzędowania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

12.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich.  W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o wielkim potencjale praktyki pierwszych piątków miesiąca, w NIEDZIELI znajdziemy artykuł o misji specjalnej, którą jest ojcostwo. Jest także czasopismo dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ!, a w nim praktyczne rady dotyczące modlitwy i rozmowy z Bogiem udzielone przez św. Jana Pawła II.

13.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Razem z rodzicami dziękujemy za dzieci, które obchodzą I Rocznicę Komunii Świętej.