1.Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Z racji niedzieli adoracyjnej po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem, odmawiając Litanię do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.

2.Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę 19 lipca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy malowanie kościoła. Dziękujemy Parafianom, którzy podjęli się tego zadania oraz ofiarodawcom farby. W najbliższym czasie zostaną zakupione i założone lampy oświetleniowe i część kaloryferów.

3.Na nabożeństwo fatimskie wyjątkowo ze względu na malowanie kościoła zapraszamy w tym miesiącu we wtorek. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele ze względu na trwającą rozbudowę. Osoby modlące się na różańcu za parafię zapraszamy na modlitwę po Mszy św. 

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
we wtorek św. Henryka, patrona J. Em. Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. W swoich modlitwach szczególnie pamiętajmy o Arcybiskupie Seniorze.
w czwartek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. wieczorną osoby noszące szkaplerz karmelitański. 

5.Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. Przypominamy, że w niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. 

6.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

7.Spowiedź w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w konfesjonale w dobudowanej części świątyni. Przed rozpoczęciem Eucharystii ksiądz będzie opuszczał konfesjonał, dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.

8.Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

9.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.