Rada Osiedla Karłowice-Różanka zaprasza seniorów i seniorki na zajęcia kreatywne podczas których poznają wiele różnych technik rękodzielniczych np.: ozdabianie przedmiotów metodą decoupage, malowanie na tkaninie, szydełkowanie, szycie, robienie maskotek z filcu. Pierwsze spotkanie 8 września o godz. 14:00 w parafii pw. Odkupiciela Świata przy ulicy Macedońskiej 2. Tematem zajęć będzie „Malowanie na tkaninie – ozdabiamy torbę na zakupy”. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Koszty materiałów i prowadzących finansowane są ze środków pozyskanych przez Radę Osiedla Karłowice-Różanka na działanie Osiedlowego Klubu Seniora. Zajęcia będą odbywały się w salce parafialnej z zachowaniem odpowiednich warunków bezpieczeństwa dlatego prosimy, aby na zajęcia zabrać ze sobą maseczkę.
Zgłoszenia przyjmuje Pani Mariola Skowron. – 791 188 848